Ból głowy

 

Czy czasami dokucza Ci uczucie waty w głowie z lekkim ćmieniem? Nie czujesz wielkiego cierpienia, ale nie możesz jasno myśleć? Twoje samopoczucie nie jest najlepsze, a głowa ciąży?

Ból głowy to jest prawdopodobnie jedna z najczęstszych dolegliwości, z którą się budzimy, a która stopniowo mija wraz ze zmianą pozycji i aktywnością fizyczną. Zdarza się jednak, że nie ustępuje i wtedy lek przeciwbólowy wydaje się jedynym wyjściem. Czy na pewno?

Nie! Poranne bóle głowy są stosunkowo łatwe do wyeliminowania. Okazuje się, że osoby, które na nie cierpią mają duże napięcia w rejonie potylicznym czaszki i w rejonie górnego odcinka szyjnego. Poza tym występują u nich zaburzenia w naturalnej pozycji kręgów szyjnych, które powodują zaburzenia funkcjonowania nerwów czaszkowych i obwodowych oraz zmienione warunki krążenia w rejonie szyi.

Stan ten może ulec zmianie, jeżeli poddamy się opiece chiropraktcznej, która jest nie tylko efektywna w działaniu, ale również niebolesna i bezpieczna. Chiropraktyk usuwa zablokowania stawowe kręgów, równoważy napięcia w tkankach miękkich, odzyskuje ślizg opony twardej w kanale kręgowym , a więc równoważy wszechstronnie zaburzenia w aparacie ruchu, odtwarza jego spójność i tym sposobem eliminuje poranne bóle głowy.

 

NIE MUSISZ CIERPIEĆ! Umów się na wizytę.

 

Źródło: Chiropraktycy Polscy